Stiri

Mimaki lansează două noi imprimante Eco-Solvent Inkjet pentru piețele emergente.

• Bookmarks: 1590


 

Mimaki Engineering Co. specializată în imprimante industriale cu jet de cerneală, plottere de tăiere și imprimante 3D, anunță adăugarea MFP-ului de imprimare și tăiere CJV200-160B și a imprimantei JV200-160B la seria CJV200, o nouă gamă pentru țările emergente* pe care am anunțat-o în octombrie anul trecut. Acest produs va fi expus la APPP EXPO Shanghai, China, astazi 4 martie 2025, urmând America Latină, Europa de Est, Africa, Orientul Mijlociu .

Seria noastră CJV200 a fost bine primită de clienții din întreaga lume pentru calitatea covârșitoare a imaginii și ușurința în utilizare, chiar și în rândul modelelor entry-level. Prin adăugarea modelelor CJV200-160B și JV200-160B, care pot fi echipate cu flaconul nostru de cerneală eco-solvent CS250 care asigură costuri de funcționare reduse pentru țările emergente, ne consolidăm gama de produse și punem calitatea înaltă a imaginii de care ne mândrim la dispoziția unei game mai largi de țări, inclusiv a regiunilor în curs de dezvoltare cu o cerere puternică de panouri publicitare, contribuind astfel la revitalizarea pieței Sign Graphics (SG). Seria CJV200 oferă puterea expresivă și operabilitatea seriei CJV200 cu performanțe la costuri ridicate, făcând printurile Mimaki mai accesibile și decorând frumos piața de grafică din țările emergente.

CJV200-160B și JV200-160B sunt programate să intre în vânzare în aprilie 2025.

„Ceva nou, ceva diferit”, și lucrăm constant la noi inovații tehnologice. Vom continua să oferim pieței o comunicare vizuală cu valoare adăugată mai mare prin exprimarea frumoasă a creației clienților noștri cu tehnologia noastră unică”-oficialii grupului.

Echipamentele Mimaki sunt disponibile in țara noastră prin intermediul Geko Comert – Master Dealer Mimaki in Romania, Bulgaria si Moldova.

Similar Posts:

15 recommended
comments icon0 comments
0 notes
90 views
bookmark icon

Write a comment...